Historia

Firma nasza została założona w 1991 roku. Na początku działaliśmy jako spółka cywilna, zaś w miarę rozwoju i zwiększania się liczby klientów przekształciliśmy się w spółkę jawną, której właścicielami byli Jerzy Tynfowicz i Krystyna Tynfowicz. Po dwudziestu latach jesteśmy prężnie działającą firmą rodzinną: Warsztat Usług Technicznych TYNFOWICZ Sp. z o. o.

Wyspecjalizowaliśmy się w naprawach pojazdów ciężarowych SCANIA a także MAN, MERCEDES, VOLVO, RENAULT, DAF
i IVECO
. Naprawiamy i obsługujemy autobusy, naczepy i przyczepy wielu marek.

Autoryzacje

Autoryzowanym Partnerem Serwisowym SCANIA zostaliśmy dnia 5 lipca 1996 roku. Posiadamy autoryzacje wiodących producentów naczep i przyczep: SCHMITZ Cargobull i ZASŁAW, producentów osi  BPW i SAF, producentów pneumatyki WABCO i HALDEX jak również ogrzewań WEBASTO i EBERSPAECHER.

Pracownicy

Załoga nasza stanowi grupę 20 osób. Pracujemy ze sobą już wiele lat, dlatego jesteśmy zgranym zespołem. Swoje bogate doświadczenie zawodowe nieustannie poszerzamy o nowe kompetencje i kwalifikacje na licznych szkoleniach. Wiemy, że zadowolenie naszych klientów przełoży się na naszą osobistą satysfakcję.

Opinia

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nie zawieść zaufania naszych klientów. Nasz serwis jest dla klientów, dla których najważniejsza jest uczciwość, solidność, szybkość i wysoka jakość napraw oraz gwarancja na wykonaną usługę.

Wyróżnienia

Otrzymujemy najwyższe oceny certyfikujące w systemie jakości Dealer Operating Standard w sieci SCANIA w Polsce. Uzyskaliśmy najwyższą notę w badaniu poziomu satysfakcji klienta SCANIA – Customer Satisfaction Index za 2006 rok. Jesteśmy laureatem krajowym za 2010r. w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” w kategorii małych przedsiębiorstw.

Oferta serwisowa

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w formie pliku pdf.

Ulotka – oferta serwisowa