Położenie

Serwis mieści się w Gorzowie Wlkp. przy trasie krajowej nr 22 Gdańsk-Poznań, przy skrzyżowaniu ulic Podmiejskiej i Sybiraków. Nieopodal znajduje się Urząd Celny, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego oraz szereg stacji paliw.

Obiekt i parking

Swoje usługi wykonujemy w obiekcie, który spełnia wymogi standardów europejskich. Hala warsztatowa o powierzchni 335 m2 wyposażona jest w cztery stanowiska kanałowe i 2 stanowiska przejazdowe. Do dyspozycji klientów jest duży, oświetlony i dozorowany parking.

Wyposażenie warsztatu

Najczęściej używanym urządzeniem w naszym serwisie jest urządzenie diagnostyczne SCANIA VCI niezbędne do wszelkich napraw  gwarancyjnych i pogwarancyjnych każdego modelu pojazdów SCANIA. Oryginalne narzędzia SCANIA zapewniają prawidłowy przebieg naprawy i pozwalają na długą bezawaryjną eksploatację.

Diagnozowanie i testowanie układu hamulcowego odbywa się na stanowisku rolek hamulcowych RHC 30. Serwis klimatyzacji wykonujemy urządzeniem firmy BOSCH. Badamy i ustawiamy geometrię kół z wykorzystaniem sprzętu PRECYZJA. Testery diagnostyczne TEXA, TEBS-KNORR, WABCO ułatwiają diagnostykę usterek w pojazdach innych marek: MAN, MERCEDES, VOLVO, RENAULT, DAF, IVECO.

Serwis jest również wyposażony w specjalistyczne narzędzia i oprogramowanie umożliwiające naprawy układów ECAS, ABS, EBS, EDC. Dysponujemy pojazdem serwisowym do awaryjnych, całodobowych napraw na drodze w ramach
ASSISTANCE 24H
. Mamy własne prasy hydrauliczne, tokarki, nitownice do okładzin hamulcowych, wiertarki stołowe, elektrowciągniki, spawarki itp.

Wyposażenie Biura Obsługi Klienta

Pracownicy Biura Obsługi Klienta mają dostęp on-line do centralnej bazy danych pojazdów SCANIA, dlatego w łatwy sposób mogą sprawdzić historię napraw i obsług każdego pojazdu tej marki. Części zamienne są precyzyjnie ustalane przy pomocy programu SCANIA MULTI. Udostępniane są również klientom rysunki techniczne co ułatwia właściwe określenie potrzebnych części.

Wyposażenie poczekalni

Czas oczekiwania na naprawę umili Państwu wygodna poczekalnia z łazienką, telewizorem i internetem.

Oferta serwisowa

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w formie pliku pdf.

Ulotka – oferta serwisowa